Cracow Open 2005 Match

W dniu dzisiejszym o godzinie 8.00 zawodnicy uczestniczący w zawodach „Cracow Open 2005” rozpoczęli swoje zmagania na torach przygotowanych przez nasz klub. Frekwencja została zachowana na poziomie poprzednich zawodów, a dokładnie mówiąc w zawodach wystartowało 169-ęć zawodniczek i zawodników.

 

Pogoda zmienna, od delikatnie siąpiącego deszczem poranku (to chyba pomału staje się naszą tradycją) do słonecznego popołudnia. Nawierzchnia torów została jednak przygotowana w taki sposób, że nawet duży deszcz nie powinien utrudniać poruszania się po stage. Dziś uczestnicy sprawdzali swoje umiejętności na 8 stage, pozostawiając na dzień jutrzejszy również 8 stage.

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas przerw oraz po zakończeniu przewidzianych na dzień dzisiejszy torów, zawodnicy oraz osoby zainteresowane mogły spróbować swoich sił w strzelaniu na specjalnie przygotowanym do tego torze. Jak w zeszłym roku firma INCORSA udostępniła swoją broń, trzy modele ParaX (każdy w innym kalibrze) oraz słowacki pistolet K100. Natomiast firma SHARG udostępniła model TT9. Oczywiście amunicję do strzelań, również zapewniły wspomniane firmy.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jutro ostatni dzień strzelań, ceremonia wręczenia nagród i dyplomów oraz uroczyste zamknięcie zawodów, które uświetni pokaz sztucznych ogni. Wszystkich serdecznie zapraszamy !

Zdjęcia z dzisiejszego dnia są już w galerii na naszej stronie, zapraszamy.