Cracow Open 2005 Prematch dzień drugi.

Wiele się działo w dniu dzisiejszym. Kończyliśmy strzelanie prematchu, rozpoczęliśmy rejestrację zawodników na właściwe dni zawodów, a wieczorem odbyło się oficjalne otwarcie zawodów oraz party dla osób funkcyjnych.

Strzelanie rozpoczęliśmy kilka minut po godzinie 8.00 przy mało sprzyjającej pogodzie, bo chwilami nawet siąpiło. Mogliśmy jednak dzięki temu w praktyce przetestować nasz patent zabezpieczający tarcze przed deszczem, czyli daszki z pleksy, które jak się okazało sprawdziły się w pełni. Około godziny 12.00 rozpogodziło się i już do końca dnia pogoda nie przeszkadzała w zabawie.

 

 

 

 

 

 

O godzinie 19.00 rozpoczęło się uroczyste otwarcie zawodów w którym głos zabrali między innymi: Wiesław Burzec – Prezydent ZSD, Jiri Sery – Range Master Cracow Open, Tadeusz Gołąb – Dyrektor Regionalny, Robert Wrona – Range Master Cracow Open, Wiesław Sioda – Match Direktor Cracow Open. Podczas przemówień powitano wszystkich zawodników, a szczególne wyróżnienie spotkało Adama Tyca, obecnego Mistrza Świata IPSC, którego Tadeusz Gołąb wywołał z pośród zgromadzonych gości.

 

 

 

 

 

 

Do godziny 20.00 zarejestrowano około 130 zawodników, jest więc realna szansa, na to, że uda się nam powtórzyć zeszłoroczny wynik ilości uczestników. Wśród zarejestrowanych znaleźli się między innymi Francuzi, Izraelczycy, Niemcy, Czesi, Słowacy, Litwini i Węgrzy oraz liczne grono zawodników z całej Polski.
W galerii na naszej stronie (galeria/zawody2005/cracowopen) dodaliśmy zdjęcia z dzisiejszych wydarzeń, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy.