Krakowska IWA 2006.

"Krakowska IWA 2006" druga edycja Ligi Małopolskiej w tym roku za nami. Na starcie pojawiło się 36 osób startujących w dywizjach Standard – 14 oraz Production – 22 osoby. Range Masterem zawodów był Dariusz "Cheche" Dąbrowski, Match Direktorem Tomasz Malcharek, który tradycyjnie już prowadził biuro.
Zapraszamy na relację z zawodów.

Pogoda, pomimo zimowej aury, dopisała. Nie padał śnieg, a temperatura przez całe zawody była dodatnia. Organizatorzy kilka minut po 10.00 (Bielsko dojechało 😉 obiecałem) podziałem na squody rozpoczęli zawody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stage pomimo swej prostoty wcale nie należały do najłatwiejszych, wiele osób przypłaciło missem brak należytego przygotowania do startu, na kilku wydawało by się łatwych torach. Stage było siedem, a squadów pięć, więc zawsze któryś ze stage był wolny, co pozwoliło na bez problemowy przebieg zawodów. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Duża ilość uczestników to i duża rywalizacja, tym razem niestety nie o pierwsze miejsca, które przypadły z dużą przewagą w dywizji Standard Wiesławowi Siodzie, a w Production Tomaszowi Malcharkowi.

Standard
1. Wiesław Sioda
2. Jarek Bieliński
3. Tadeusz Gołąb
4. Maciej Spychała
5. Dariusz Dąbrowski
6. Sławek Znamirowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Production
1. Tomasz Malcharek
2. Robert Miklaszewski
3. Krzysztof Moryś
4. Krzysztof Siuda
5. Tomasz Kucharski
6. Piotr Bieliński
7. Maciej Łazarowicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zawodach tych, pierwsze DQ w swojej karierze dostał Marek "Doctor" Zawiślak, co nie uszło uwadze kolegów z Teamu ZSD Production.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marku, doświadczeni strzelcy IPSC mówią, że strzelców dzieli się na tych, co dostali już kiedyś DQ i na tych co kiedyś je dostaną.

Zabawa, jak widac, była świetna, a przecież o to nam wszystkim chodzi. Nudzić się w Twierdzy nie sposób, co napawa optymizmem na ten rozpoczynający się sezon. Wszystkich lubiących dobrą zabawę zapraszamy już dziś na kolejne zawody Ligi Małopolskiej, które odbędą się 1 kwietnia.
Po zawodach odbył się na stagu nr 1 trening grupy ASG, ale o tym w poniedziałek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki zawodów Krakowska IWA w zakładce WYNIKI, tam również znajdziecie aktualny ranking Ligi Małopolskiej 2006.

I na koniec ważna informacja Zarządu: Przypominamy, że dnia 20 maraca upływa termin składania na ręce zarządu pism informujących o chęci przynależenia do innych klubów o charakterze strzeleckim zgodnie z uchwałą nr.8 zarządu ZSD z dnia 28 listopada 2005, a obowiązującą od 1 stycznia br. (paragraf 4)