Memoriał dr. Marka „Doktorka” Zawiślaka – potrzebna pomoc

Koleżanki i Koledzy!

Jak już wiecie – „odmrażamy” zawody strzeleckie, i najbliższe, co mamy przed sobą – Memoriał dr. Marka „Doktorka” Zawiślaka. Planujemy 7 torów, gdzie będzie sporo strzałów, a to oznacza, że potrzebujemy też sporo pomocy. Przede wszystkim w budowaniu w sobotę. Żeby sprawnie to poszło – fajnie byłoby mieć paru kolegów do pomocy. Ponadto, na niedzielę potrzebujemy sędziów i helperów (chociażby na tory długie). Szczególnie zapraszam kolegów, którzy niedawno dołączyli do klubu – to świetna okazja zobaczyć na czym polega strzelectwo dynamiczne od kuchni.
Tradycyjnie do pomocy w sobotę można zgłosić się przez doodle https://doodle.com/poll/gt6phiegdn74xuh6 , email anatoli.zsd@gmail.com lub telefonicznie +48 731 567 203. Sędziowie mogą zgłaszać się wprost do squadu 7 Staff na Practiscore.

Pozdrawiam
Anatoli Putseyeu
MD

ZSD