Podziękowanie dla firmy SHARG

W dniu dzisiejszym w krakowskim oddziale firmy SHARG – sklep Carrefour w Czyżynach, przekazaliśmy właścicielowi firmy podziękowanie za współpracę podczas zawodów Cracow Open 2005.

Pan Artur Grzegorczyk i firma SHARG współpracował z ZSD nie tylko podczas zawodów Cracow Open 2005. Oferta ubiorów firmy 5.11 (której przedstawicielem na Polskę jest firma SHARG) w specjalnych cenach dla członków naszego klubu, to również zasługa współpracy z Panem Arturem i jego firmą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panu Arturowi wręczyliśmy dyplomy oraz pamiątkowy medal przygotowany specjalnie na te zawody. Firma SHARG będzie również współpracowała z nami w roku 2006 będąc jednym z najważniejszych sponsorów Ligi Małopolskiej ( o samej Lidze i przygotowanych nowościach już niedługo).