Puchar Incorsy 2010

 Kolejna edycja zawodów o Puchar Incorsy za nami, szósta edycja rozegrana tym razem w randze zawodów międzynarodowych zgromadziła na starcie 97 osób, co patrząc na inne zawody level III w Polsce jest dla nas wynikiem bardzo dobrym. Cieszy nas fakt, że atrakcje które przygotowaliśmy cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, mam tu na myśli pokaz możliwości strzelb Benelli prowadzony przez Bogusława Gawędę, darmowy kurs strzelań do kiwaków prowadzony przez Jozefa Rakuszana oraz kończąca zawody loteria strzelby Benelli SuperNova.

Zawody rozpoczęliśmy tuż po godzinie 9.00, weryfikacja została wywieszona już o 16.10, i dzięki temu  w okolicach 17.30 mogliśmy losować strzelbę, która trafiła do Macieja Mikszy.  W wynikach sensacji nie odnotowaliśmy (są już dostępne na stronie)

Production
1. Jan Palka
2. Tino Schmidt
3. Martin Sciranka

Standard
1. Wiesław Sioda
2. Juergen Braun
3. Bogusław Gawęda – Bogdan wygrał jedyną otwartą kategorię Senior Standard.

Nasi Seniorzy 😉

Puchar Incorsy trafił na Słowację

Bogdn świetnie sprawdził się w roli prowadzącego pokaz

Match Direktor zawodów Maciej Spychała

Koledzy z Częstochowy bronili się przed komarami specjalnym strojem

Krzysztof Sanecznik nie krył zadowolenia po zawodach z wyniku który uzyskał

Nasze nowe koszulki klubowe

„Ładne tory” można było usłyszeć na zawodach

Za rok miejmy nadzieję kolejna edycja zawodów o Puchar Incorsy na poziomie level III, może tym razem uda się nam wrócić do stałego terminu powiązanego z Krakowskimi Wiankami …

Pozdrawiam Robert Miklaszewski