„Tadeuszowy” Gong za nami !

Dziś w Twierdzy odbyły się zaległe zawody zaliczane do Małopolskiego Gongu. Zawody szczególne ze względu na imieniny Tadeuszów, a tych w naszym klubie jak wiecie jest kilku. Dodatkowo odwiedził nas, kolejny solenizant, Tadeusz Gołąb, więc i jemu się "dostało".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gong jak zauważyłem ma swoją specyfikę. Wszyscy, którzy akurat nie strzelają w danym momencie, dopingują słabszego zawodnika z pary, która akurat strzela.

 

 

 

 

 

 

 

Faworyt poddawany jest swoistej presji, a w przypadku, gdy przegra śmiechom i żartom nie ma końca. Biuro prowadził "SPYCHU" Maciej Spychała, a sędziowali Wiesław Burzec i Darek Dąbrowski.

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki.
Standard:
1. Burzec W.
2. Gołąb T.
3. Spychała M.
4. Noga T.
5. Schram P.
6. Pilch J.
7. Chlebda.
8. Garbień T.

 

 

 

 

 

 

 

Production:
1. Hodura S.
2. Błarzejczyk R.
3. Zawiślak M.
4. Kucharski.
5. Oubiec P.
6. Liszka.
7. Konik S.
8. Pikul A.

 

 

 

 

 

 

 

W następną sobotę kolejne zawody, ale tym razem IPSC, które zaliczane są do Ligi Małopolskiej. Będzie to trzecia edycja zawodów "O Złote Gacie" Match Dyrektorem będzie Jan Strag (więcej szczegółów po czwartkowym zebraniu). Serdecznie zapraszamy.