Trzecie „Złote Gacie” rozdane. Relacja z zawodów

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z trzeciej edycji zawodów o Złote Gacie.


Koniec roku już pomału widać, a i lato dawno już za nami, na szczęście pogoda podczas zawodów „O Złote Gacie” wcale o tym nie świadczyła. Było słonecznie, sucho i jak na listopad ciepło. I chyba właśnie dzięki tej pogodzie pojawiło się w „Twierdzy” kilka osób, których dawno na zawodach nie widzieliśmy.
Jedną z tych osób była Katarzyna Sioda, która na czwartkowym zebraniu podjęła się funkcji Range Mastera sobotnich zawodów. (Tak na marginesie, Kasię ostatni raz widzieliśmy na torze podczas Wrocław Open). Match Direktorem zawodów był Jan Strąg, któremu w przygotowaniu stage pomagali Janusz Pilch i Wiesław Burzec. (Janusz jak ręka ?)
Ponieważ koledzy z Bielska, tym razem przyjechali punktualnie, to i zawody zostały otwarte zgodnie z planem (mam nadzieję, że wybaczycie mi ten mały żart, nie mogłem się powstrzymać – to chyba będzie już nasz stały tekst). Około 10.00 podzieleni na 5 squadów rozpoczęliśmy zmagania z trudami jakie przed nami postawili organizatorzy.
Tory były naprawdę ciekawe, więc i zabawa była przednia. Niestety, przydarzyło się na zawodach jedno DQ, które dostał jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce zawodników, a nie nowi adepci IPSC jak mażna by się spodziewać, ale tak to już w IPSC bywa.
Ubrać tytułowe „Gacie” mogą, Marcin Wylon – Open, Wiesław Sioda – Standard, Tomasz Malcharek – Production. Kompletne wyniki oraz aktualne rankingi w zakładce z wynikami.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy na kolejne zawody z cyklu Ligi Małopolskiej, a będą to urodzinowe zawody Tomasza Malcharka.