Ważne informacje z zebrania ZSD 25.10.2005

Podczas wczorajszego zebrania ustaliliśmy kilka istotnych klubowych spraw, zapraszamy klubowiczów oraz startujących w organizowanych przez ZSD zawodach do zapoznania się z nimi.

W najbliższą sobotę o godzinie 10.00 rozpoczną się kolejne zawody z cyklu Małopolski Gong. Jest to zaległa edycja tych zawodów. Wpisowe jak zwykle 40 zł. Zawody te mają mieć szczególną oprawę i jak wyraził się jeden z organizatorów tej edycji "spróbujcie nie przyjść".

 

 

Ponieważ w najbliższy wtorek wypada święto, zebranie członków ZSD zostało przesunięte na czwartek 03.11. Na zebraniu tym zostaną ustalone szczegóły zbliżającej się trzeciej edycji zawodów "O Złote Gacie". Poruszony zostanie również temat kalendarza zawodów na rok 2006.

 

 

 

 

 

 

 

 

Od listopada tego roku, nasze zebrania będą miały nową formułę. Pierwsza cześć zebrania zostanie poświęcona sprawą bieżącym. Podczas drugiej odbywać się będą, szkolenia oraz pokazy filmów i zdjęć. Pierwsze zebranie w nowej formuje j.w. (03.11), a jego drugą cześć poprowadzi Robert Miklaszewski.