Wybory Dyrektora Regionalnego

No to ilość kandydujących na stanowisko Dyrektora Regionalnego już się nie zmieni. Tak przynajmniej stanowi Ordynacja Wyborcza. Każdego z kandydatów znamy i chyba domyślamy się, czego po każdym z nich można się spodziewać. No właśnie, domyślamy się, a moment dla sportu strzeleckiego jest obecnie bardzo szczególny.

 


Proponuję więc, odpytać kandydatów z najbardziej istotnych dla środowiska IPSC tematów. Odpytać teraz, bo w Poznaniu może nie być na to czasu, a i zamieszanie może być z tym duże. Może sami zainteresowani, wspomnianym stanowiskiem, mają coś do przekazania nam, strzelcom – wyborcom ?

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do przesyłania pytań, które chcieliby zadać kandydatom na Dyrektora naszego regionu. Pytania można przesyłać na adres, robert.miklaszewski@mmds.pl lub zamieszczać w opiniach na stronie klubowej. Najczęściej zadawane pytania zaprezentujemy kandydatom i jeśli zechcą na nie odpowiedzieć, zamieścimy na naszej stronie.