Zapisy na Cracow Open 2006

W dniu dzisiejszym została uruchomiona rejestracja uczestników zawodów Cracow Open 2006 [FORMULARZ – TUTAJ]. Wszystkich zainteresowanych udziałem w zawodach serdecznie zapraszamy do wpisania się na listę uczestników.

Informacje o przygotowaniach będą pojawiały się na naszej stronie co tydzień, dziś te najbardziej podstawowe. Range Masterem zawodów jest jak w latach poprzednich Jiry Sery, a Match Direktorem Wiesław Burzec. Przewidzieliśmy jak zwykle 16 stage (w tym 3 CLC) z łączną minimalną ilością 280-iu strzałów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nad przygotowaniem stage bedzie czuwała ta sama grupa osób, co w roku 2005 więc o jakość przygotowania stage nie powinniśmy się martwić. Atrakcji dla uczestników oraz widzów nie braknie, realizujemy kilka nowych pomysłów. Wpisowe na zawody jest dokładnie takie jak przed rokiem, czyli 300 złotych. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cracow Open są największymi zawodami przygotowywanymi przez Członków ZSD i jak zwykle są najważniejszymi zawodami Ligi Małopolskiej, w tym roku są również trzecią eliminacją Grand Prix Polski. Już niedługo kolejne informacje o przygotowaniach do Cracow Open 2006, zapraszamy do rejestracji.