Cracow Open 2009 – nagrody

razem01

 

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych zawodami Cracow Open 2009. Jak co roku impreza będzie obfitowała w nagrody dzięki naszym partnerom, których na szczęście kryzys nam nie odebrał, a wręcz przeciwnie. Mamy w tym roku do wylosowania dwa pistolety jeden od Ceska Zbrojovka, drugi od Grand Power oraz szereg innych atrakcyjnych nagród strzeleckich i nie tylko.

Nagrody ufundowały takie firmy jak Incorsa, Militaria.pl, Sharg, 4shooter, D.A.S. Agat, Magnum, Sirkon, Brunox, Solac, Decor, Delta, a zostaną one jak zwykle rozlosowane po zawodach wśród wszystkich uczestników, którzy dotrwają do rozdania nagród i dyplomów. Dla zwycięzców poszczególnych dywizji oraz kategorii przygotowaliśmy dyplomy i medale CO2009 oraz medale IPSC dla pierwszych miejsc w dywizjach. Firma Delta ufundowała dla najlepszych polskich zawodników na stage nr 10 pamiątkowe nagrody – oraz miłą niespodziankę, dopasowaną do indywidualnych oczekiwań zwycięzców. Kolejną dodatkową atrakcją podczas zawodów będzie możliwość sprawdzenia jak strzela się z nowego K100, CZ oraz strzelby Benell.

grupa01

 

 

 Impreza zapowiada się okazale, tory już na ukończeniu, ostatnie sprawy organizacyjne zostaną pewnie dopięte na dzisiejszym zebraniu, w czwartek i piątek prematch, a w weekend impreza główna. Zapraszamy !!!

Pozdrawiam
Miklaś
dvc

ps. na zdjęciach nagrody przysłane przez firmę Solac, której dziękujemy za pomoc

grupa02

 

 

grupa03