Cracow Open 2019 – podziękowania

Cracow Open 2019 już na za nami, czas podsumowań.

Dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do organizacji tego meczu, przede wszystkim sponsorom, którzy uatrakcyjnili sportową rywalizację; firmie Kaliber, Gun Center, Helikon, Militaria.pl oraz Halinka Arms, młodym juniorom z teamu Halinka Arms za pomoc w budowie torów strzeleckich, właścicielowi motelu GULIWER za wyśmienitą oprawę kulinarna w trakcie zawodów , firmie OSHEE za nawadnianie naszych organizmów w trakcie strzelania, oczywiście chłopakom z SIGMA Shooting za inicjatywę, jak coś wymyślić żeby hulało, oraz ekipie z ZSD za organizację i wsparcie logistyczne.

Range Masters Stephanie i Darkowi vel CzeCze za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem zawodów oraz wszystkim sędziom za utrzymanie dyscypliny, wspaniałą pracę, świetną zabawę i bezpieczny weekend.

Match Director
Adam Włoczewski