Foto zagadka

Bardzo dziękuję 23-em osobom, które zaklikały odpowiedź w kolejnej foto zagadce. Prawidłową odpowiedzią był oczywiście Krumlow, a były to zawody szczególne, bo największe jakie dotychczas rozegrano w Europie, a nie wiadomo czy nie na świecie.

Zawody składały się z 40 stage, nie pamiętam już ile strzałów ale coś pod 600. (Tommy, a ciebie tam nie było). Jesli już o obecności, to z polski było nas tam około 20 osób – Poznań, Łódź, Rybnik i liczna grupa z Krakowa.

A mieliśmy okazję poznać nie tylko Erica Grauffla, ale i wielu innych znanych strzelców, np. tu mamy Saul Kirscha.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sam Eric okazał się być bardzo sympatycznym młodym człowiekiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kasia strzelała nawet w shodoffie !!!

A Szymon z kolei, dostał medal IPSC za to, że był najmłodszym uczestnikiem zawodów – ponoć zabrał go jakiemuś skośnookiemu, ale to mówią złośliwcy, bo jak widać na zdjęciu, medal dostał od Prezydenta Alexakosa 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki zakończonej foto zagadki:
1. Komarno – 6 osób.
2. Krumolow – 15 osób.
3. Tabor – 2 osoby.

Od jutra kolejna ankieta, zapraszam do klikania.