II edycja klubowego shoot-offa wynik

P1110008W II edycji naszego klubowego shoot-offu strzelaliśmy w dywizji Production. Po rozegraniu wszystkich pojedynków każdy z każdym okazało się że Mariusz Duda razem z Rafałem Czarneckim i Krzysztofem Michalikiem mają taką samą ilość wygranych pojedynków. Do wyłonienie zwycięzcy zawodów potrzebne były pojedynki barażowe między nimi. Po zaciętych pojedynkach, najlepszym okazał się Krzysiek Michalik wygrywając swoje pojedynki z Mariuszem i Rafałem. II miejsce zajął Rafał Czarnecki a III miejsce Mariusz Duda.
Zwycięzcy gratulujemy! Wszystkim strzelcom dziękujemy za udział i zapraszamy już na następną edycję która odbędzie się 16 marca na naszej strzelnicy.
Na naszym kanale YouTube ACTIONZSD są do oglądnięcia krótkie filmiki z wczorajszych zawodów.
Poniżej wyniki z wczorajszych zawodów oraz ranking po II edycji na rok 2014.
Ranking Małopolski Gong
overall