III zawody Małopolski Gong Militaria.pl 2010

Po ostatnich zawodach w „Twierdzy”, które strzelaliśmy w bardzo przyjemnych warunkach pogodowych, zima postanowiła pokazać na co ją jeszcze stać. Było chłodno, palce drętwiały na spustach ale i tak bawiliśmy się wybornie!

Trzecie już w tym roku zawody Małopolski Gong Militaria.pl 2010 rozegraliśmy w niedzielę, 7 marca 2010. Frekwencja dopisała, w sumie w pojedynkach wzięło udział około 20 osób, które rywalizowały w dwóch dywizjach – Production i Standard. Strzelaliśmy 4 godziny w konfiguracji „każdy z każdym”.

Zmarznięci od zimnego wiatru strzelcy ogrzewali się zwyczajowym ciepłym posiłkiem, który tym razem został podany w postaci kiełbasek z grilla. Sam grill bardzo szybko zmienił się w ognisko, wokół którego zebrali się wszyscy, którzy nie docenili wczesno-marcowej pogody.

Po wygranej na pierwszych w tym roku zawodach Andrzej Polak postanowił pokazać, że stać go na wiele i ponownie okazał się być najlepszym z tuzina strzelców w dywizji Production. Zwycięzcą w Standardzie okazał się natomiast Bogusław Gawęda. Obu kolegom serdecznie gratulujemy!

Jak zawsze dziękujemy także naszemu sponsorowi – Militaria.pl, który i tym razem podarował nam zestaw nagród rozlosowany wśród uczestników.

Zachęcamy do przeglądnięcia galerii zdjęć, gdzie dodaliśmy foto-relację z pojedynków.

Kolejny Gong niestety dopiero w połowie kwietnia, jednak już teraz wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału. Na pewno będzie jak zawsze przyjemnie a do tego jeszcze wiosennie i ciepło.