Incorsa Cup 2012

 Szanowni Państwo, termin kolejnych zawodów level III rozgrywanych w naszym kraju zbliża się nieuchronnie. 13 października rozegrane zostaną zawody o Puchar Incorsy, a dzień wcześniej jak to zwykle bywa, prematch tych zawodów. Przygotowaliśmy dla Państwa 9 stage z łączną minimalną ilością 180 strzałów.

Zawody przygotowaliśmy na 120 uczestników, a dziś jest ostatni dzień rejestracji, można jeszcze się więc rejestrować, o późniejszym udziale w zawodach będziemy decydować w zależności od ilości wolnych miejsc.

Jak zwykle podczas Pucharu Incorsy będzie trochę dodatkowych atrakcji, w tym roku odbędzie pokaz karabinu firmy ANSCHUTZ MSR RX. Pokaz poprowadzi znakomity strzelec IPSC wielokrotny Mistrz Niemiec, medalista Mistrzostw Europy i Świata Dirk Frey

Do Państwa dyspozycji zostanie oddanych pięć karabinów MSR RX z których bedzie można próbować swych sił na specjalnie przygotowanym torze.

Jeden z karabinów zostanie po zawodach rozlosowany wśród uczestników zawodów.

Zapraszamy do rejestracji oraz do Twierdzy w dniu zawodów. Więcej szczegółów co do samych zawodów niebawem na stronie.