Jacek znów najlepszy!!! MAŁOPOLSKI GONG

W dniu dzisiejszym 25 marca przy pięknej wiosennej pogodzie odbyła się IV edycja zawodów “Shoot-off” MAŁOPOLSKI GONG. Jacek z Krzyśkiem ustawili bardzo ciekawy i wymagający tor do ostrzelania. Strzelaliśmy tylko w dywizji Production, w której pierwsze miejsce z kompletem wygranych pojedynków(11 wygranych) „wystrzelał” sobie Jacek Gdowski. Drugie miejsce z jednym przegranym pojedynkiem zajął Krzysiek Michalik(10 wygranych), trzecią lokatę „ustrzelił” Sławek Hodura(8 wygranych).
Kiełbaska z grilla smakowała wszystkim strzelcom, zawody można uznać za bardzo udane 🙂

Zwycięzcą gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy na następną już edycję która odbędzie się wyjątkowo w sobotę 5 maja br!


Zapraszamy jak zwykle do oglądania filmów z tych zawodów na naszym kanale YouTube ACTIONZSD. Wyniki zawodów dostępne są już na podstronie WYNIKI.