IWA 2006

Podczas tegorocznej edycji targów IWA nasi wysłannicy spotkali się z przedstawicielami kilku firm w sprawie współpracy podczas zawodów Cracow Open. Najważniejsza informacja to wstępna zgoda Czeskiej Zbrojowki na objęcie (jak w latach poprzednich) patronatem naszych zawodów. Foto relacja z targów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stoisku Czeskiej Zbrojowki odbywały się ciekawe pokazy z udziałem uczestników Cracow Open, Mistrzem Świata i Europy Adamem Tycem oraz Martinem Kameniczkiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naszym kolegom udało się również spotkać z przedstawicielami firmy SPS, którzy tak jak i w zeszłym roku wyrazili zainteresowanie współpracą z ZSD podczas Cracow Open. Targi były okazją do spotkania (jak to targi) wielu znajomych z branży. Na stoisku Słowackiej firmy Grand Power, producenta pistoletu K100, wspominano pokaz tego pistoletu podczas Cracow Open 2005.