IWA SHOW 2010

W dniach od 12 do 15 marca w Norymberdze odbyły się targi IWA na których tradycyjnie ZSD rozpoczyna działania marketingowe zawodów Cracow Open.  Nasi przedstawiciele spotkali się z firmami współpracującymi z ZSD podczas zawodów oraz z zawodnikami IPSC i nie tylko …

Swój udział z zawodach potwierdził team CZ z Adamem Tycem i Martnem Kameniczkiem, w kalendarzu imprez mają je Saul Kirsch i Eric Grauffel z którymi omawiamy teraz warunki uczestnictwa. Ostatnie szczegóły w temacie losowania pistoletów z firmami CZ oraz Grand Power ustalał Tadeusz Noga, działo się dużo dobrego.

Broni, amunicji oraz wszelkiego asortymentu z nimi związanymi na targach nie brakowało więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Obecni byli wszyscy liczący się producenci tak broni jak i amunicji.

Więcej zdjęć w galerii.

Pozdrawiam Robert Miklaszewski