Już niebawem następna edycja Ligi Słowacko Polskiej u nas w Zielonkach – pełne informacje!


Za słuszną sugestią Spycha umieszczam wstępne informacje zbliżających się zawodów Ligi Słowacko Polskiej level II. Zawody zostaną rozegrane w dwóch terminach: (prematch) piątek 20.07.br godz. 12:00 i (match) 21.07.br godz. 10:00. Szczegóły odnośnie ilości strzałów:
ilości torów: 8
minimalna ilość strzałów: 156
wpisowe: 100 zł.
W sobotę zapraszamy serdecznie do Twierdzy wszystkich strzelców na godzinę 9:00 – 9:30 by dokonać rejestracji i z odpowiednim zapasem czasu przygotować się do startu.
Chętnych którzy chcieliby sędziować podczas zawodów proszę o kontakt ze SPYCHEM .
Dla naszych tradycyjnych klubowiczów uruchomiłem na naszej stronie rejestrację online.
„Światowców” prosiłbym o rejestrację na portalu SHOOTING-AREA, a następnie po otrzymaniu potwierdzenia e-mailem rejestracji na portalu SHOOTING-AREA, zarejestrować się na zawody SPL. Oczywiście nie jest to wymagane, ja posiadając dostęp admina do SHOOTINGAREA dopiszę tych zawodników którzy zarejestrują się u nas na stronie.