Kalendarz na rok 2024

Szanowni Koleżanki i Koledzy,

Kalendarz zawodów na rok 2024 jest już dostępny na stronie.

Tradycyjnie, rok rozpoczynamy od Szalonego Sylwka pierwszego stycznia – otwarte zawody, z których dochód przekazujemy na cele charytatywne.

Cyklicznie organizujemy Miesięczne Zawody Dynamiczne na przyjaznej strzelnicy BigGun, gdzie co miesiąc będziemy rozgrywać konkurencje w Pistolecie, PCC oraz Strzelbie. Planowane są także cztery shoot-offy w tym samym miejscu.

Pierwsze zawody w Bochni odbędą się 16 marca – będzie to CLC Pistolet i PCC – dedykowane nowym strzelcom, którzy chcą w bezpiecznych warunkach doskonalić podstawy dynamicznego strzelania. Oczywiście, doświadczeni strzelcy także są mile widziani.

20-21 kwietnia (19 premecz) odbędzie się Incorsa Cup 2024 na strzelnicy TAS Przyszowice. To zawody Lvl 3 – serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału oraz zachęcamy chętnych do pomocy przy organizacji – sędziów i ochotników do współpracy przy budowie.

Na początku maja w Bochni odbędą się pierwsze w roku zawody Karabinowe i Strzelbowe.

Natomiast w drugiej połowie maja będziemy organizować Memoriał Doktora Marka Zawiślaka, który – mamy nadzieję – stanie się częścią PLSD.

10-11 sierpnia (9 premecz) odbędzie się Cracow Open Lvl 3, również na strzelnicy TAS Przyszowice. Zapraszamy do uczestnictwa oraz wsparcia w organizacji.

22 września — Jesienna Pukawka w ZSD w MCS Bochnia – 6-7 torów, trochę strzelania i dużo zabawy.

Kolejne zawody karabinowe i strzelbowe odbędą się szóstego listopada.

26 listopada – zawody Gwiazda i Stalowe Wyzwanie dla tych, którzy lubią strzelać do metalu.

Serdecznie zapraszamy!