Komarno 2007

Już od kilku lat początek maja, to dla strzelców IPSC wizyta w Komarnie (Słowacja) na zawodach Mosquito Match. Dobrą informacją dla bywalców tych zawodów jest fakt, że organizatorzy powrócili do strzelań na torze z wodą oraz na wózku bocznym.

W zawodach uczestniczyło wielu zawodników z kilku Polskich klubów. Barw Związku Strzelectwa Dynamicznego bronili Tadeusz Noga (dodatkowo RO), Wiesław Burzec, Stanisław Kwiecień oraz Robert Miklaszewski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——>>> duże zdjęcie

Zawody odbyły się w piątek oraz sobotę na 18 torach, wśród których były wózek boczny, łódka oraz jungla. Stage były ciekawe i dobrze przygotowane, co w powiązaniu z odpowiednią pogodą sprzyjało dobrej zabawie i rywalizacji sportowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atmosfera w naszej grupie była dobra, bawiliśmy się wyśmienicie, mimo iż wielu z nas nie miało wówczas swojego dnia ;). Najlepszy wynik w Komarnie zrobił nasz kolega klubowy Wiesław Burzec, który wygrał kategorię Senior w dywizji Standard. Przyzwoity wynik zaliczył również Staszek Kwiecień plasując się na 35 miejscu w dywizji Production.

——->>>> wyniki  OverAll   Stages