Komisja Europejska dąży do pozbawiania nas możliwości uprawiania strzelectwa poprzez zakazania posiadania broni palnej.

Koledzy i Koleżanki,

Zapewne większość z Was po atakach terrorystycznych w Paryżu śledzi ostatnie poczynania Komisji Europejskiej, ale tak naprawdę nie do końca jesteście zorientowani jaki wpływ będą mieć te zmiany w Polsce i jak bardzo uderzy to w nas jako strzelców.

Poniżej przedstawiam pismo światowego stowarzyszenia właścicieli broni „Firearms United” przetłumaczone przez T. Górzeński.
2
2
2
2
2
2
2
2
2
Przyszłość jaką chcą nam zgotować urzędnicy z Brukseli jawi się w czarnych kolorach. W naszym wspólnym interesie jest aby składać petycję jako stowarzyszenie strzeleckie, region. Biorąc pod uwagę że mamy wsparcie Pana posła Jarosława Stawiarskiego który zobowiązał się przedstawić wspólne stanowisko klubów i organizacji strzelectwa sportowego, a także kół, związków i stowarzyszeń łowieckich, myśliwskich, kolekcjonerskich, czarno-prochowych, rekonstrukcyjnych, pro-obronnych, związków strzeleckich, centrali i oddziałów PZSS, organizacji promujących Obronę Terytorialną, miłośników asg itp. Ministrowi Mariuszowi Błaszczakowi szefowi MSWiA.
Tym razem WSZYSCY, musimy wziąć się do roboty. Pisząc, sprzeciwiając się pomysłom Komisji Europejskiej, niech będzie nas widać! Jeżeli tą bitwę przegramy, to tylko na własne życzenie…