Kurs sędziego kl. III w zakresie strzelań sportowych oraz IPSC

K.&K.,

Kolegium Sędziów MZSS w Krakowie zaprasza chętnych na kurs sędziego strzelectwa sportowego klasy III w zakresie strzelań sportowych oraz dynamicznych IPSC. Kurs został zatwierdzony przez Kolegium Sędziów Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego – umożliwia otrzymanie licencji sędziego PZSS klasy III w zakresie strzelectwa sportowego, a zawodnikom z listy IPSC pozwala uzyskać dodatkowo specjalizację sędziowską w tym zakresie, niezbędną do uzyskania w późniejszym czasie licencji Range Officer (sędzia kl. II).

Część I – Kraków 27/28 lutego 2016 roku (teoria i praktyka),
Część II – Myślenice 5 marca 2016 r. (najnowsze zmiany w przepisach oraz egzamin końcowy dla uczestników kursu, który przeprowadzi Przewodniczący KS PZSS).

Szczegóły w załączniku.

Zarząd