Małopolski Gong – Militaria.pl 2010

 Miło nam poinformować, że tegoroczny cykl zawodów pojedynkowych, będzie miał w tym roku szczególną oprawę oraz jakość. Dyrektorem całego cyklu został Janusz Pilch, a to jak wiemy gwarantuje terminowość oraz jakość przygotowania zawodów. Kolejną nowością jest współpraca w całym cyklu zawodów z firmą Militaria.pl, która przygotowała dla uczestników atrakcyjne nagrody do rozlosowania podczas każdej z edycji oraz na koniec rankingu. Rywalizować podczas każdej z edycji będziemy o wspaniałe medale, chyba najładniejsze jakie widziałem w całym IPSC, które dostaną zwycięzcy poszczególnych dywizji oraz jeden szczęśliwiec z losowania (wersja Lacky Shot).

Oto jakie informacje o zawodach podaje Janusz:

Turniej Małopolski Gong składa się z 12 zawodów, do rankingu wchodzi 8.
Strzelamy w dywizjach produkcion i standard. Jeżeli jest w dyw. zawodników mniej niż 5 strzelamy razem z broni niezaładowanej, wyniki przechodzą do rankingu właściwej dyw.
Strzelamy 6 „małych” i kończący popper. Małe (m.poppery, kółka) są ustawiane na każdych
zawodach inaczej. Po pierwszym trafionym, a przed popperem obowiązkowa wymiana magazynka.
Na każdych zawodach ciepły posiłek.

Medal o który rywalizować będziemy jest zaprojektowany specjalnie na tę okazję, awers wykonany jest ze stali nierdzewnej, polerowanej,  rewers zalany jest żywicą. Podczas pierwszej styczniowej edycji do rozlosowania będą następujące nagrody.