Niespodzianka w Standardzie !!!

"Raj dla Dziobaków" zapowiadał się jako normalne, spokojne zawody IPSC, wygrać mieli faworyci i nic nie zapowiadało NIESPODZIANKI która się wydarzyła. WYNIKI zawodów znajdują się już na swoim miejscu, zapraszamy.

Tu garść nowych informacji + fotka zwycięzcy dywizji Standard

Zawody rozpoczęły się normalnie, o 10.30 otwarcie zawodów, podział na squady i o 11.00 pierwsze strzały. Sześć grup, siedem stage, dość dużo strzałów jak na tyle torów (158), ale nikt nie narzekał, w końcu raz na jakiś czas takie odstępstwo to nie przestępstwo 😉
W zawodach wystartowało 38 osób, 3 Open, 17 Standard, 18 Production. Pomimo trudnych torów, (jak np. wychodzenie z tunelu tyłem) nikt nie otrzymał DQ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pogoda dopisała, a i tory bardzo ciekawe, a może przede wszystkim wymagające. Kilka osób pomyliło okna, ostrzelało kilka razy tę samą tarczę zapominając o innej, naprawdę wymagające tory. Jak już wspomniałem dużo strzelania, ale gdyby potraktować tą level 1-ynkę jako trening przed zbliżającym się Wrocław Open to uczestnicy "Raju dla Dziobaków" mogli poczuć przedsmak emocji zbliżającej się level 3-ki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co do torów to – była "cofka", lewa ręka (oj działo się:), kiwaki z bliska (tu dopiero było ciekawie) był też tunel (mali i chudzi mieli przewagę ! 🙁
Przy okazji warto wspomnieć, że na dzisiejszych zawodach pojawiło się kilka dawno nie widzianych w Krakowie osób z których na czoło wysuwa się Darek Szymański (to ponad ROK !), witamy i zapraszamy częściej !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No a teraz o NIESPODZIANCE.

Dywizję Standard wygrał Darek Czecze Dąbrowski. Jest to o tyle duża niespodzianka, że w dywizji tej startował również Wiesław Sioda, który rzadko w Polsce znajduje pogromców. Dokładnych wyników niestety nie znam, bo nie dotrwałem do końca zawodów (Wisła wygrała z Górnikiem 2:0), ale co wiem to podaję.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Standard.
1. Darek Dąbrowski
2. Wiesław Sioda
3. Tadeusz Gołąb
4. Maciej Spychała
5. Dariusz Szymański
6. Jerzy Moeller

Production.
1. Robert Miklaszewski
2. Tomasz Malcharek
3. Maciej Łazarowicz
4. Adam Włoczewski
5. Tomasz Kucharski
6. Marek Zawiślak

Open
1. Szymon Sanecznik
2. Marcin Wylon
3. Marek Wylon

W dniu jutrzejszym dokładne dane powinny już być w zakładce WYNIKI (chyba, że Tommy znów zastrajkuje, tzn. że będzie miał dużo pracy 😉

Podczas zawodów premierę miała również nowa koszulka przygotowana dla uczestników Ligi Slovensko Polskiej, którą poniżej prezentuje Spychu.