Opinie o Cracow Open 2005

Chcąc obiektywnie podsumować tegoroczną edycję zawodów Cracow Open, poprosiłem Was, drodzy uczestnicy o opinie na temat zawodów. No cóż, jedynym, który odważył się napisać i dodatkowo coś skrytykować, był Karol Kopiec.

Bardzo Ci Karolu dziękuję za Twoją opinię o zawodach, mam nadzieję, że przyznasz rację naszym argumentom w poruszonym temacie. Ponieważ byłeś jedynym, który miał ochotę pomóc coś poprawić, to dostaniesz od naszego klubu prezent. Na najbliższych zawodach zgłoś się proszę do mnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

A co do samych opinii, dużo podziękowań oraz gratulacji dostaliśmy od kolegów ze Szwecji, Izraela oraz Francji i Monako. Nas najbardziej cieszą obietnice powrotu w liczniejszym gronie oraz fakt, że zawody wywarły na uczestnikach bardzo pozytywne wrażenie.