Ostatnie zawody Ligi Słowacko-Polskiej!

W ostatnią sobotę na strzelnicy w słowackiej Sielnicy przy makabrycznej pogodzie odbyła się szósta tura zawodów SPL zamykająca tegoroczną edycję ligi słowacko-polskiej.
W klasyfikacji generalnej w dywizji STANDARD Wiesław Burzec zajął 2 miejsce, a w kategorii STANDARD SENIOR był 1, a tuż za nim następny strzelec naszego klubu Tadeusz Noga. Również w dywizji PRODUCTION nasi strzelcy uplasowali się w czołówce, w klasyfikacji generalnej Krzysztof Michalik zajął 3 miejsce, Jacek Gdowski był 5 i zarazem 1 w kategorii PRODUCTION SENIOR, Mariusz Duda zajął 6 miejsce.
Jak się na końcu okazało, po 6 latach wspólnego rywalizowania, organizatorzy ogłosili zakończenie działalności ligi słowacko-polskiej.


Zapraszamy jak zwykle do oglądania filmów z tych zawodów na naszym kanale YouTube ACTIONZSD