Małopolski Gong Militaria.pl 24.01.2010

Przy prawie 20 stopniowym mrozie zaczynaliśmy dziś pierwszą edycję zawodów pojedynkowych Małopolski Gong Militaria.pl. Atmosfera pomimo mrozu była bardzo dobra, pojedynki przebiegały bardzo płynnie dzięki czemu już w okolicach godziny 12.00 mogliśmy wręczyć dyplomy oraz medale.

Podczas strzelań Michał walczył z ogniem w celu podgrzania wspaniałego bigosu, który przygotowała małżonka Janusza, Grześ dzielnie walczył z długopisem wywołując pary do pojedynków, natomiast Marek i Sławek sędziowali na zmianę pojedynki.

Dzięki firmie Militaria.pl wszyscy uczestnicy wyjechali z małymi upominkami, a najwięksi szczęśliwcy nawet z okularami, nożem czy jak Gracjan z dodatkowym medalem przygotowanym na tę okazję. Bigos udało się podgrzać więc na koniec, szybkich dziś zawodów, raczyliśmy się gorącym posiłkiem. Kolejna edycja zawodów już za dwa tygodnie, wszystkich serdecznie zapraszamy !