Podsumowanie Cracow Open 2023

Zakończyła się kolejna edycja Cracow Open 2023, która miała miejsce w dniach 5-6 sierpnia tego roku. W zawodach wzięło udział ponad 190 strzelców, reprezentujących 9 regionów IPSC.

Pomimo niekorzystnej pogody, która towarzyszyła budowie zawodów i trwała przez cały ich przebieg, nasza ekipa postarała się stworzyć bezpieczne oraz przyjazne otoczenie, które przyczyniło się do miłej atmosfery. Mamy nadzieje, że zawody były wymagające, ale dostarczyły uczestnikom dużo satysfakcji.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować ekipie budowlanej, która sprawnie przygotowała 14 torów, sędziom i obsłudze, za profesjonalne poprowadzenie poszczególnych grup zawodników, oraz biuru obliczeń za szybkie i skrupulatne liczenie punktów zwycięstwa. Również ogromne uznanie należy się naszemu rangemasterowi, Tadeuszowi Noga, za troskę o bezpieczeństwo podczas zawodów.

Nie możemy zapomnieć również o naszych sponsorach: Halinka-Arms, Helikon-Tex, Oshee, BigGun, Wykrojniki.pl oraz Roleski, którzy wsparli naszą imprezę.

Niesamowite brawa kierujemy w stronę Mecz Dyrektora – Adama Włoczewskiego, który zorganizował jubileuszowe Cracow Open n najwyższym poziomie. Jego zaangażowanie i praca przyczyniły się do tego, że zawody były niezapomniane i udane.

IMG_8542

Więcej zdjęć można zobaczyć pod linkiem  http://www.zsdkrakow.pl/cracow-open-2023/#tabs-11660-0-7 oraz na naszej stronie na Facebook https://www.facebook.com/people/ZSD/100057336263176/

Zarząd ZSD