Podsumowanie roku oraz życzenia świąteczne

Szanowane Koleżanki i Koledzy ,

już niedługo zakończymy kolejny rok strzelecki , rok bardzo ciekawy pod względem działalności ZSD zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Jako Prezydent naszego Związku chciałbym podziękować wszystkim członkom za Waszą aktywność, za liczne uczestnictwo w zawodach organizowanych przez nasz Klub , za pomoc w ich budowie, organizacji i przebiegu.  Cieszy mnie to osobiście, że był to rok bezpieczny, nie mieliśmy żadnego przypadku, który zagrażałby zdrowiu naszych uczestników lub łamał w sposób rażący obowiązujące naszą Federację przepisy.

W szczególności chciałbym podziękować zarządowi ZSD za „kawał dobrej roboty”, za poświęcony prywatny czas i zaangażowanie.

Szczególne podziękowania należą się także naszym klubowiczom, którzy reprezentowali ZSD na tegorocznych mistrzostwach świata w Tajlandii. Cieszy nas wysoka pozycja w rankingach sędziowskich naszego kolegi – najbardziej rozpoznawalnego sędziego na Mistrzostwach – Czeczego, oraz sukcesy polskich juniorów IPSC.

Nowym członkom, którzy dołączyli do nas w tym roku , życzę silnej motywacji do treningów, korzystania ze wzorców bardziej doświadczonych kolegów , uczenia się na przykładzie polskiej – światowej czołówki uczestnicząc wraz z nimi w zawodach.

Z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku, chciałbym wszystkim zawodniczkom i zawodnikom oraz kolekcjonerom życzyć zdrowych , spokojnych Świąt w gronie rodzinnym i wielu sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Rok 2023 , to rok 20-lecia naszego Związku, które będziemy obchodzić w ramach zawodów CRACOW OPEN -23  na trenie obiektów MCS Bochnia.

To będzie nasze wspólne wyzwanie ….

Będziemy nadal współpracować z BIG GUN-em w organizacji zawodów Dynamicznych oraz Shoot Off, zaproponujemy Wam powrót do historii strzelectwa i konstrukcji broni, kontynuując przerwane przez epidemię cykle wykładów i prezentacji dla naszych kolekcjonerów.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

Adam Włoczewski
Prezydent ZSD

pexels-pixabay-278508