Polish Open 2009

W dniu dzisiejszym w galerii zostały zamieszczone zdjęcia z Polish Open 2009 – zapraszamy do obejżenia

po08

Witam, miło mi poinformować, że w zakończonych w niedzielę 13.09 Mistrzostwach Polski nasz klub zdobył kilka tytułów. Największe trofeum (w klasyfikacji narodowej) zdobył Staszek Kwiecień wygrywając dywizję Production, piąte miejsce w tej dywizji zdobył(em) Robert Miklaszewski. W kategorii seniorów Production 5 miejsce wywalczył Janusz Pilch, a w dywizji Standard Wiesław Burzec zajął drugie miejsce. Drużyna ZSD Incorsa zdobyła tytuł Drużynowego Vice Mistrza Polski. 

 

 po01

Dywizja Production w klasyfikacji narodowej

Zawody odbyły się na strzelnicy w Parzęczewie niedaleko Łodzi, Match Direktorem był Jarek Bieliński, Range Mastere Alex Szabo, a biuro prowadził Włodek Cichacz. Zawody obejmowały 12 stage, na których swe umiejętności sprawdzało 105-iu uczetników (troszkę mało jak na najważniejsze krajowe zawody). Tory zróżnicowane, zachowujące DVC, w większości bardzo dzobrze przygotowane.

 po08

Wśród osób funkcyjnych znajdował się nasz kolega klubowy Maciej Spychała.

 

po02

Dywizja Standard kategoria senior

 

po09

Dywizja Production kategoria senior

 

po03

 Match Direktor – Jarek Bieliński

 

po04

Range Master – Alex Szabo

 

po05

Stats Officer – Włodek Cichacz

 

po06

CRO – Maciej Spychała

 

po07

 Szczególne podziękowania za wkład pracy przy zawodach dostał kolega Zdzisław Jacek.

 

Nasze wyniki;

Production
1. Stanisław Kwiecień
5. Robert Miklaszewski
13. Maciej Spychała
20. Maciej Sołtys
26. Sławomir Konik
41. Krzysztof Kękuś
44. Sławek Cnotliwy

 

Standard senior
2. Wiesław Burzec

Production senior
5. Janusz Pilch

 

po12

Dywizja Standard kategoria lady

 

po11

 Dywizja Standard

 

po10

 Dywizja Open

No i było bardzo fajnie, pozdrawiam
Miklaś