Przygotowania do Cracow Open 2007 PNC

 

 

 

 

 

 

 

 

Od kilku dni przygotowania do zawodów weszły w decydującą fazę. Dzięki najaktywniejszej grupie członków klubu powstają kolejne stage. Już niebawem najtrudniejszy etap przygotowań powinniśmy mieć za sobą.

Kompletujemy również skład osób funkcyjnych, w którym chcielibyśmy, by znaleźli się przedstawiciele Polskich klubów IPSC (zainteresowanych prosimy o kontakt z Zarządem naszego klubu).

W tym roku plan zawodów ulegnie zmianie w kilku miejscach. Zakończenie zawodów wraz z wręczeniem nagród i medali, odbędzie się w Auli Akademii Rolniczej na ulicy 29 Listopada, czyli w miejscu gdzie rezydują osoby funkcyjne zawodów. Tam również odbędzie się mały bankiet połączony z wystawą zdjęć z zawodów.

Tegoroczna edycja zawodów jest jak wiadomo bardzo szczególna. Równolegle do zawodów które mają rangę Mistrzostw Polski, Region Polska organizuje obchody X-io lecia IPSC w Polsce oraz zjazd Dyrektorów Regionalnych Europy, a wszystko po to, by przyznano Polsce organizację Mistrzostw Europy IPSC w roku 2010.

Również w tym roku zapowiada się bardzo ciekawa obsada zawodów. Mistrz Świata i Europy Adam Tyc zdążył już przyzwyczaić nas do swojej obecności wraz z team fabrycznym CZ. Natomiast Saul Kischa zobaczymy w Krakowie pierwszy raz, a zapowiedział wizytę również z teamem fabrycznym STI. Zapowiada się wiec ciekawa rywalizacja we wszystkich dywizjach.

Pozdrawiam
Robert Miklaszewski