PUCHAR INCORSY – pełna relacja z zawodów

Za nami kolejna edycja zawodów zaliczanych do Ligi Małopolskiej, tym razem były to zawody level II, o "PUCHAR INCORSY" zaliczane również do ogólnopolskiej Ligi Praktycznej.
W zawodach wzięło udział 57 osób strzelających w dywizjach Open (4), Production (22), Standard (30), jedna osoba niestety otrzymała DQ.

Zapraszamy do oglądnięcia kilku nowych zdjęć z zawodów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.06 Match

Zawody rozegraliśmy w systemie "wybierz dzień w którym chcesz strzelać", dając do wyboru zawodnikom czy chcą "zmarnować" na strzelanie sobotę, czy też niedzielę. Warto w tym miejscu wspomnieć o punktualności uczestników PUCHARU INCORSY, dzięki której zawody rozegrane zostały w bardzo dobrym czasie, pierwszy dzień do 16.00, w drugim do 14.00. Wszystkim za punktualność dziękujemy, zwłaszcza Bielsku 😉 , które pojawiło się punktualnie 😉

Dzisiejszych uczestników, 19 osób, podzieliliśmy na cztery squady. Pogoda bardzo podobna do wczorajszej czyli mokro i ślisko, ale obyło się na szczęście bez deszczu. Mniejsza ilość osób w dniu dzisiejszym spowodowała wcześniejsze zakończenie zawodów. O godzinie 15.00 zostały rozdane dyplomy oraz nagrody.

Dywizja Open.
1. Marek Wylon
2. Marcin Wylon
3. Przemek Bayer
4. Jędrzej Oberkiewicz

Dywizja Producton
1. Tomasz Redecki
2. Maciej Kaczyński
3. Robert Miklaszewski
4. Krzysztof Grzelka
5. Leszek Sokołowski
6. Jarosław Hebda

Dywizja Standard
1. Wiesław GENO Sioda
2. Jarosław Bieliński
3. Maciej Mizuro
4. Włodzimierz Cichacz
5. Wiesław Burzec
6. Jan Kołakowski

Tuż po rozdaniu nagród uczestnicy zawodów, próbowali swych sił strzelając z pistoletu K100, rywalizując o PUCHAR INCORSY. W tych mini zawodach najlepszy okazał się Leszek Sokolowski uzyskując faktor 7,2829

 

 

 

 

 

 

 

 

A oto najlepsi z najlepszych 😉
1. Leszek Sokołowski
2. Paweł Ozorowski
3. Krzysztof Siuda
4. Włodek Cichacz
5. Dariusz CHECHE Dąbrowski
6. Maciej Łazarowicz

Ostatnią pozycją PUCHARU INCORSY był shotoff (pierwszy od niepamiętnych czasów na level II) rozegrany w dywizjach Standard i Production.
Dywizję Standard wygrał Maciek Spychała, Production natomiast Tomasz Redecki.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy uczestnikom, do zobaczenia podczas kolejnych zawodów w Twierdzy. Dziękujemy i wierzymy, że oprócz emocji sportowych, dobrze się u nas bawiliście.

03.06 Prematch.

PUCHAR INCORSY rozpoczęliśmy dziś o godzinie 9.10, co było możliwe dzięki punktualności zawodników, za co serdecznie dziękujemy. Zawodnicy podzieleni na 5 squodów do godziny 16.00 ostrzelali 9 torów. Jeśli w niedzielę uda się powtórzyć ten czas, to shotoff rozegrany zostanie bardzo wcześnie.

W dniu dzisiejszym można było postrzelać na specjalnie przygotowanym torze z nowego K100, (nowa rękojeść i światłowód). Każdy miał kilka prób, by na koniec ostrzelać trzy tarcze już na czas. Najlepszy wynik zostanie nagrodzony specjalnym pucharem przygotowanym (jak wszystkie puchary na tych zawodach) przez sponsora zawodów, firmę INCORSA. Wszyscy uczestnicy strzelający z K100 otrzymali certyfikat oraz drobne upominki przygotowane przez firmę INCORSA.

Wybierających się na nasze zawody w dniu jutrzejszym, prosimy o punktualne przybycie, tak by można spokojnie ostrzelać przygotowane tory, zaliczyć shotoff i jeszcze w miarę wcześnie wrócić do domów 🙂

Weryfikację wyników Tommy zamieścił już w dziale WYNIKI.

Match Direktorem zawodów jest Wiesław Burzec, pod którego okiem zostanie przygotowanych 9 stage z około 150 strzałami. Zawody jak w poprzednim roku zostaną przygotowane tak, by uczestnicy mogli tory ostrzelać w jeden wybrany przez siebie dzień. Rozwiązanie to oprócz wiadomych zalet, nakłada również na uczestników zawodów, wymóg punktualności, z której, my organizatorzy zawodów będziemy uczestników rozliczać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro zawodów rozpoczyna zapisy od godziny 8.00 tak by o 9.00 rozpocząć zawody pierwszymi strzałami. W zawodach mogą wziąć udział osoby z listy członków Regionu Polska, prosimy również o zabranie Licencji Sportowej. Startowe wynosi 100 zł. Uczestnicy zostaną podzieleni na squady, które będą się poruszać po torach według ustalonego planu. Osoby zainteresowane strzelaniem, i w sobotę i w niedzielę, proszone są o poinformowanie o tym podczas zapisu na zawody. Sobotę traktujemy jako prematch, a niedzielę jako match.  W niedzielę jeśli pozwoli na to czas i pogoda zostanie rozegrany shotoff.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas zawodów planowana jest premiera pistoletu K100, z którego wszyscy uczestnicy będą mogli ostrzelać specjalnie do tego przygotowany tor. Osoba która uzyska najwyższy faktor otrzyma specjalnie przygotowany na tą okazję puchar.
Sponsorem pucharów na zawodach będzie firma INCORSA przedstawiciel GRAND POWER w Polsce. Obie firmy ufundowały pistolet K100 jako nagrodę w loterii podczas zawodów Cracow Open 2006.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do Twierdzy !!!