Shoot Off – 25 maja (podsumowanie)

25 maja na strzelnicy w Zielonkach odbył się pierwszy w tym roku Shoot Off zorganizowany przez ZSD. Zawody rozpoczeły się z lekkim opóźnieniem, za co przepraszamy. Do pojedynków strzeleckich przystąpiło szesnastu zawodników. Całe zawody przebiegły w bardzo miłej atmosferze, pogoda również dopisała. W przerwach pomiędzy pojedynkami każdy zgłodniały uczestnik mógł uraczyć się kiełbaską z grila.

Rywalizacja była bardzo zacięta zwłaszcza w dywizji Production w której musiano rozegrać aż cztery dodatkowe pojedynki.

Wyniki Production:
1. Maciek Muniak
2. Sławek Konik
3. Piotr Poniedziałek
4. Wojciech Gądek
5. Adam Pikul
6. Piotr Ołubiec

Wyniki Standard:
1. Dariusz Dąbrowski
2. Krzysztof Moryś
3. Grzegorz Bieniasz
4. Piotr Shram
5. Janusz Pilch
6. Gracjan Socha