Shoot Off w niedzielę

Shoot-off w Big Gun !!! UWAGA ! STRZELBA też się przyda !!!
Związek Strzelectwa Dynamicznego oraz Strzelnica BIG GUN zapraszają na III edycję zawodów w konkurencji shoot-off !
Termin zawodów to najbliższa niedziela 20 wrzesień, zbiórka o 8:30, start zawodów 9:00. Zgłoszenia przyjmujemy tylko telefonicznie pod nr 501 850 820. Zawody odbędą się w formule każdy z każdym, bez podziału na klasy sprzętowe (z zastrzeżeniem – maksymalnej ilości 10 sztuk naboi w magazynkach).
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – decyduje kolejność zgłoszeń. Startowe wynosi 70 zł. Po zakończeniu rywalizacji pistoletowej, będziemy chcieli rozegrać towarzysko, kilka pojedynków strzelbowych !!! Prosimy zabierzcie własne strzelby i śrut !!!
Sędzią Głównym jest Darek Dąbrowski, Match Direktorem Robert Miklaszewski. Zawody zostały zgłoszone do kalendarza MZSS i zostanie z nich przygotowany komunikat.
Sponsorem głównym są Treningowe tarcze sportowe, Wykrojniki.pl oraz strzelnica BIG GUN.
Zapraszamy !

ZSD i Big Gun