Sponsorzy Cracow Open

Jedną z najciekawszych form zaproszenia na zawody Cracow Open 2005 i ich jednoczesnego reklamowania, była rozdawana w całej Europie, płyta CD z filmem z poprzedniej edycji zawodów. Okładkę tej płyty wyprodukowała Drukarnia SCRIPTOR, czyli Maciej Spychała oraz jego brat Marcin Spychała.

Obu Panów odwiedziliśmy w siedzibie drukarni, przekazując im pamiątkowy dyplom i medal.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cracow Open 2006 już za kilka miesięcy, na trwających właśnie targach IWA nasi koledzy rozpoczęli tegoroczną kampanię reklamową zawodów. Jedną z form zaproszeń będzie również nowa płyta z filmami, dzięki uprzejmości Drukarni SCRIPTOR w nowych okładkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już od dziś można dokonywać zapisów na zawody Cracow Open 2006, serdecznie zapraszamy !