Trzecia Grucha za Nami !

Dzisiejsze zawody zadały kłam teorii, że w Twierdzy na level I musi choć trochę popadać. Zawody "O Trzecią Czapkę Gruszek" były szczególne również z innego powodu, debiutowało w nich czterech nowych strzelców IPSC. Cała czwórka ukończyła zawody bez najmniejszych problemów, mało tego, żaden z nich nie był ostatni.

W zawodach wystartowało 36 osób, podzielonych na dwie dywizje, 21 w production, 15 w standard. Kilkanaście minut po godzinie 10.00 nastąpiło otwarcie zawodów, podczas którego uczestnicy zostali podzieleni na grupy. 

 

 

 

 

 

Pogoda sprzyjała strzelaniu, więc i na atmosferę podczas zawodów nie można było narzekać. O 15.00 ostatni zawodnicy skończyli strzelanie, a kilka minut po 16.00 ogłoszone zostały wyniki. Niespodzianek chyba nie było, a szczegółowe wyniki można znaleźć w zakładce WYNIKI.

 

 

 

 

 

 

 

 

Standard
1. Burzec Wiesław
2. Dąbrowski Dariusz
3. Cichacz Włodzimierz
4. Spychała Maciej
5. Moller Jerzy
6. Noga Tadeusz

Production
1. Malcharek Tomasz
2. Moryś Krzysztof
3. Miklaszewski Robert
4. Włoczewski Adam
5. Hodura Sławomir
6. Strąg Jan

Już niedługo kolejne, przedostatnie, zawody zaliczane do Ligi Małopolskiej, na które już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I wiadomość z ostatniej chwili, zaległy GONG, odbędzie się w najbliższą sobotę.