Zakończenie Ligi Śląskiej 2005!!!!

Zakończyła się Liga Śląska 2005 – brało w niej udział wielu członków ZSD. Rzecz jasna co było do wygrania…..wygrał Tomek Malcharek 🙂 W pistolecie na 42 sklasyfikowanych zawodników Nasi osiągnęli następujące wyniki:

1. Tomasz Malcharek 2. Marcin Wylon 5. Marek Wylon 6. Wiesław Burzec 17 Krzysztof Moryś 14 Jarosław Koczański 19 Tadeusz Garbień 32 Maciej Kuc 33 Adam Pikul 37 Sebastian Przybylski Należy z uznaniem odnotować coraz lepsze pozycje debiutujących w " naszych klockach" nowych członków klubu!!! W strzelbie zaś na 18 zawodników NASI osziągnęli następujące wyniki: 1 Tomasz Malcharek 6 Krzysztof Moryś 15 Adam Pikul 18 Jarosław Koczański Mamy nadzieję, że kolejna edycja Ligi Śląskiej zostanie całkowicie zdominowana przez zawodników ZSD (nie tylko przez Tomka 🙂 …….On już kupuje nowe meble bo mu brakuje miejsca na puchary 🙂