Zawody Jesień z karabinem 2019 – wyniki

Koleżanki i Koledzy,

Dziękujemy serdecznie za udział w tych trudnych, ze względu na aurę zawodach. Jesteście niezawodni.

Link: Wyniki zawodów
Link Practiscore (wyniki szczegółowe, trzeba być zalogowanym w practiscore): Link

W ciągu tygodnia zostanie opublikowany oficjalny komunikat.

Wielkie podziękowania dla wszystkich kolegów, którzy w tych trudnych warunkach zapewnili sprawne przeprowadzenie zawodów. Ogromne podziękowania dla niezmordowanego MD Anatolija i niezawodnego RM Tadeusza, szczególne podziękowania dla Mateusza, Krystiana i Zbyszka, którzy na karabinowej osi przewędrowali ogromne kilometry i zapewnili zakup i transport niezbędnego sprzętu. Również dziękujemy wytrwałym sędziom na osiach, Mario, Kuba, Adam i jeszcze raz Anatoli, za sprawną pracę i bezpieczny weekend.

ZSD

PS: A oto jak wyglądała budowa tych zawodów:

DSC_1645

DSC_1642

DSC_1640