Zawody o Puchar Wielkiego Serca WOŚP

serce2011 Szanowni Państwo, w najbliższą niedzielę tj.12.01 zapraszamy do „Twierdzy” na zawody o Puchar Wielkiego Serca organizowane w ramach WOŚP.
Dla uczestników przygotowane zostaną – 4 tory pistoletowe, 2 tory na których będziemy strzelać ze strzelby breneką oraz jeden tor na strzelbę (śrut).
Wysokość startowego jak co roku trafia do puszki WOŚP i wynosi min 50 zł. Oczywiście mile widziana jest każda inna wyższa kwota.
Po zakończeniu zawodów odbędzie się licytacja fantów, gadżetów oraz Pucharu który w roku 2013 został wylicytowany przez Sławka Cnotliwego.
Ubiegłoroczny zdobywca przekazuje go w tym roku ponownie na licytację.
Rejestracja na zawody odbędzie się w godzinach 9.00 – 9.45. Punktualnie o godzinie 10.00 zaczynamy rywalizację na rzecz WOŚP.
Zapraszamy wszystkich pasjonatów strzelania do rejestracji online, przypominamy też że zawody są zgłoszone do kalendarza i będzie z nich komunikat.
Informujemy również, że dla osób towarzyszących będzie do dyspozycji specjalny tor nr 9, gdzie pod okiem instruktorów będzie można spróbować swoich umiejętności strzeleckich.