Zdarzenie na autostradzie – strzelcy pomagają

W dniu wczorajszym, podczas przewożenia sprzętu na strzelnicę do Bochni, członkowie ZSD byli świadkami wypadku na autostradzie A4 – mężczyzna, który chwilę wcześniej spowodował kolizję z innym pojazdem, wpadł na barierki oddzielające pasy autostrady. Ekipa ZSD zatrzymała się przy wypadku i natychmiast podjęła wszelkie niezbędne działania celem udzielenia pierwszej pomocy poszkodowanemu, który stracił przytomność, a także w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Adam Włoczewski, który koordynował pracę całego zespołu, niezwłocznie powiadomił odpowiednie służby.

Pamiętajcie, że najwyższe standardy bezpieczeństwa należy stosować nie tylko podczas kontaktów z bronią, ale również na co dzień.

ZSD
kraksa-2-photo_2019-10-26_14-53-56
kraksa-1-photo_2019-10-26_14-55-55