Zebranie ZSD 3 listopad

Na zebraniu poruszono tematy.
1. Najbliższe zawody level I – O Złote Gacie
2. Wyjazd do Poznania na zawody i wybory
3. Sekcja Air Soft Gun
4. Szkolenie oraz pokaz filmów


Premierowe zebranie w nowej formule za nami. Kolejność poszczególnych etapów trochę uległa zmianie, ale było to spowodowane zebraniem Zarządu. Zaczęliśmy więc od prezentacji filmowej podczas której obejrzeliśmy "Wrocław Open 2005", "Sportową Sobotę" oraz pierwszą część filmu z Mistrzostw Świata w Ekwadorze. W drugiej części zebrania, poświęconej szkoleniu, omawiliśmy sobie błędy jakie najczęściej popełniamy na torach IPSC. Na kolejnym zebraniu, dokończymy film z Ekwadoru, a w części szkoleniowej zajmiemy się prawidłową pozycją podczas strzelania. Wszystkich serdecznie zapraszamy w najbliższy wtorek do Twierdzy.

Wybory nowego Dyrektora Regionalnego odbędą się, jak już pewnie wszyscy wiedzą, podczas zawodów level II w Poznaniu. Ponieważ ilość osób zgłaszających chęć wyjazdu jest większa niż zwykle, klub rozpatrzy możliwość wyjazdu grupowego. Wszystkich zainteresowanych udziałem w zawodach czy też w samych wyborach, prosimy o kontakt. Jan Strąg 608 684 684 jan.strag@mixelectronics.pl 

W najbliższą sobotę w Twierdzy odbędą się kolejne zawody IPSC zaliczane do Ligi Małopolskiej. Trzecia edycja zawodów „O Złote Gacie” rozegrana zostanie na 7 stage (151 strzałów). Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach na godzinę 9.00. Po dokonaniu niezbędnych formalności nastąpi podział na grupy. Range Masterem zawodów jest Kasia Sioda, Match Direktorem Jan Stąg, biuro poprowadzi Tomasz Malcharek.

Sekcja Air Soft Gun.
Wszystkich zainteresowanych zabawą w IPSC za pomocą pistoletów ASG zapraszamy na najbliższe zebranie klubowe (wtorek 08.11) na godzinę 19.00. Na spotkaniu tym zostanie zaprezentowana i omówiona formuła sekcji oraz warunki przyjęcia. Opłata członkowska wynosi 100 zł i obejmuje rok 2006.