Zebranie ZSD 8 listopad

Tematy zebrania.
1. Kandydat ZSD na stanowisko Dyrektora Regionalnego.
2. Wyjazd do Poznania na zawody i wybory.
3. Podsumowanie zawodów "O Złote Gacie".
4. Sekcja ASG IPSC.
5. Szkolenie.
6. Pokazy filmów.

 

Zarząd ZSD informuje, iż kandydatem naszego klubu na stanowisko Dyrektora Regionalnego jest Tadeusz Gołąb. Po kilku tygodniowych rozmowach oraz omówieniu zgłoszonych kandydatur, nastąpiło głosowanie w którym większość głosów została oddana na osobę Tadeusza (20 – 3).
Osoby zainteresowane wyjazdem grupowym do Poznania na zawody i wybory DR, proszone są o kontakt – Jan Strąg 608 684 684. Zgłoszenia są przyjmowane tylko do następnego zebrania 15.11, na którym zapadnie decyzja o ewentualnym transporcie.

 

 

 

 

 

 

 

Sekcja Air Soft Gun w naszym klubie jest już faktem. Pierwsze spotkanie, typowo wprowadzające, za nami. Wszystkich zainteresowanych strzelaniem IPSC z broni ASG, zapraszamy na najbliższe zebranie, wtorek 15.11, na godzinę 18.00. Na spotkaniu tym zostaną załatwione wszelkie formalności dotyczące zapisów do klubu oraz pozwoleń rodziców w przypadku osób niepełnoletnich. Omówione zostaną również rodzaje broni ASG i wybrany zostanie optymalny ich rodzaj do naszej sekcji. Zostanie zaprezentowana broń krótka oraz długa. Wpisowe oraz składka obejmująca rok 2006 wynosi 100 zł. Ponieważ założeniem sekcji jest szkolenie młodych (ale nie tylko) adeptów IPSC, opierać się będziemy na takich samych przepisach jak w przypadku broni ostrej (oczywiście jeśli niezbędne będą niewielkie modyfikacje dokonamy ich). Dlatego kolejnym krokiem będzie odbycie kursu IPSC oraz zdanie egzaminu. Koszt kursu dla ASG wynosi 70 zł. Potem już tylko patent strzelecki i licencja PZSS, bez których nie będzie możliwy udział w oficjalnych zawodach sportowych.

W części poświęconej szkoleniu, omówiliśmy prawidłową pozycję zawodnika podczas szybkiego strzelania (chciałbym podziękować kolegom za pomoc w dyskusji i prezentacji). Kolejnym ważnym elementem, którym się zajmiemy na następnym spotkaniu, będzie uchwyt broni.
Na koniec zebrania oglądnęliśmy kolejną część filmu z Mistrzostw Świata w Ekwadorze.

Zapraszamy wszystkich członków ZSD na kolejne zebrania klubowe.