ZSD dla WOŚP

 Członkowie Związku Strzelectwa Dynamicznego, Kierownictwo Hotelu Twierdza oraz Sztab Orkiestry przy Redakcji Polska Gazeta Krakowska Zapraszają wszystkich strzelców na I Charytatywny Strzelecki Show XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Impreza odbędzie się w niedzielę 13 stycznia 2008 roku Początek godz. 11.00

Celem imprezy jest wspólna zabawa strzelców (nie tylko IPSC) dopuszczamy wszystkich posiadających licencję PZSS na uprawianie strzelectwa kulowego,
Konkurencje będą tak ułożone by mogli je strzeleć nie tylko strzelcy praktyczni, ale wszyscy, którzy uczestnictwem chcą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Całkowity dochód z imprezy przeznaczamy właśnie na fundację Jurka Owsiaka.
Kierownictwo Hotelu Twierdza wspiera naszą ideę – zostaliśmy zwolnieni z konieczności odprowadzenia opłaty za wynajem strzelnicy.

Z konieczności przygotowania imprezy zarówno dla strzelców "precyzyjnych" jak i "praktycznych" bardzo proszę o zgłaszanie chęci udziału w imprezie na mojego maila:
maciek@scriptor.pl  najlepiej do środy ale nie jest termin sztywny.
W programie Show na pewno będzie: "szalona 15" , Shoot off, kilka torów IPSC
oraz coś bardziej na celność.
Bardziej szczegółowy program i regulamin zamieścimy do czwartku.

Nie będziemy stosować podziału na dywizje. Dopuszczamy broń odpowiadającą klasie Produktion i Standard w tarczach papierowych przyjmujemy zasady punktacji "minor"
W najbliższy wtorek odbędzie się zebranie klubowe – miejsce spotkania jeszcze ogłosimy.