Trening 23 maja 2026r.

Witam,

Informuję członków sekcji i zainteresowanych, że mamy dodatkową rezerwację toru 300m na trening w dniu 23 maja 2026r. (sobota od godziny 10 do 14)

Proszę o przesłanie do mnie potwierdzenia swojego uczestnictwa w tym dniu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 maja.

Trening odbędzie się jednak pod warunkiem, że będzie nas przynajmniej 7 osób.

Jest to związane z obciążeniem nas kosztami wynajmu toru, który pokrywa Klub.

Z braku chętnych musiałem odwołać trening w dniu 9 maja, tym razem bezkosztowo.

Oczywiście wcześniejsza rezerwacja na trening w dniu 6 czerwca 2026r. jest aktualna.

Zapraszam

Dr inż. Mariusz Wójcik
Kierownik Sekcji Długodystansowej ZSD