Poznań koniec sezonu 2005

Ogólnopolski sezon IPSC zakończyliśmy jak zwykle w Poznaniu na „Andrzejkach”, u Andrzeja Ozorowskiego. W tym roku były to szczególne zawody, z co najmniej dwóch powodów. Pierwszym były wybory Dyrektora Regionalnego, drugim miała być i była frekwencja na tych zawodach.

(NOWE FOTKI !!!)

Organizatorzy, którym przewodził Przemek Męcwel, przygotowali z tego powodu tylko osiem stage z nieco ponad setką strzałów. Strzelnica Magnum, na której były rozgrywane zawody, nie jest obiektem umożliwiającym jakieś wielkie bieganie, ale organizatorzy zrobili wszystko co mogli, by tory były jednocześnie ciekawe i przepustowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

W zawodach ostatecznie wystartowało 75 uczestników, w trzech dywizjach Open – 5, Standard – 42, Production – 28.

Wyniki.
Open
1. Malcharek Tomasz
2. Sanecznik Szymon
3. Zawiślak Marek
4. Miklaszewski Robert

Standard.
1. Sioda Wiesław
2. Gołąb Tadeusz
3. Gawęda Bogusław
4. Michałowski Krzysztof
5. Bieliński Jarek
6. Sanecznik Krzysztof

Production.
1. Redecki Tomasz
2. Lewandowski Przemek
3. Męcwel Przemek
4. Sokołowski Leszek
5. Habior Marek
6. Kaczyński Maciej

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie zawody GP Polski ostatecznie ułożyły Ranking GPP.

Open.
1. Wylon Marek
2. Wylon Marcin
3. Sanecznik Szymon
4. Lipka Jacek
5. Chrobok Paweł
6. Chrobok Piotr

Standard.
1. Sioda Wiesław
2. Gołąb Tadeusz
3. Gawęda Bogusław
4. Sanecznik Krzysztof
5. Bieliński Jarosław
6. Burzec Wiesław

Production.
1. Redecki Tomasz
2. Grzelka Krzysztof
3. Malcharek Tomasz
4. Męcwel Przemek
5. Kaczyński Maciej
6. Błażejewski Lechosław

 

 

 

 

 

 

 

 

Trochę więcej emocji było w sobotni wieczór, podczas wyborów Dyrektora Regionalnego. Trzej kandydaci, 67-iu wyborców, a cała „sprawa” zajęła dokładnie 3 godziny, od 17.00 do 20.00. Osoby nie będące na miejscu, mogły śledzić wybory w Internecie na naszej stronie, gdzie ”nadawaliśmy” na żywo, załączając do relacji zdjęcia. (Mam nadzieję, że się podobało).
Pierwszą częścią zebrania było podsumowanie kadencji Tadeusza Gołębia, drugą wybory, gdzie oddano głos kandydatom oraz wyborcom na pytania. Sprawa poważna, a podejście niektórych do tematu niestety nie.
Gro osób przybyło do Poznania już z ugruntowanym postanowieniem na kogo odda głos i raczej nie była zainteresowana dłuższymi przemowami. Na szczęście wszyscy, którzy zabrać głos chcieli, mikrofon dostali i swoje pytanie zadać mogli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A same wyniki wyborów, co ciekawe, bardzo mocno przypominały wyniki naszej ankiety. Pewnie komentarze do wyborów i ich wyników przez jakiś czas będziemy jeszcze słyszeć, myślę jednak, że zamiast wiecznie krytykować, powinniśmy się zastanowić jak „sobie” pomóc w rozwoju, bo żaden Dyrektor Regionalny bez naszej pomocy i pracy nie będzie w stanie nic zdziałać.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolegom z Poznania serdecznie gratuluję sprostania, nie łatwemu przecież zadaniu, połączenia zawodów i wyborów. (Oni właśnie zamiast narzekać pracowali …)