WOŚP 2011 Puchar Wielkiego Serca

Podczas zawodów o Puchar Wielkiego Serca udało się nam zebrać 1882,11 zł, które zostały przekazane na rzecz WOŚP.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, darczyńcą oraz licytującym, miło było spędzić ten dzień w Waszym gronie.

Niebawem na stronie pojawią się zdjęcia oraz wyniki, niecierpliwych zapraszamy do galerii Jacka

http://picasaweb.google.com/jacek.gdowski/20110109WOSP?authkey=Gv1sRgCNfZw4nM3o7S4QE

_________________________________________________

06.01.11 Jak już wcześniej informowałem przedmiotów na licytację przybywa, ten zegarek właśnie odebrałem z wymiany baterii (nowy). Grono naszych przyjaciół pomagających w organizacji również się powiększa. Podczas zawodów będziemy mogli zobaczyc kolegow z Arena ASG, którzy wykonaja dla uczestników pokaz strzelań z replik broni ASG.

W ostatnich edycjach udawało się nam zebrać za każdym razem kwotę w okolicach 1800 zł, patrząc na odzew środowiska, mamy małą nadzieję, że przekroczymy magiczne 2.000 zł …

___________________________________________________

 

 

05.01.11 Na wczorajszym zebraniu zapadły ostatnie decyzje co do przygotowania zawodów. 7 pięknych stage wybuduje Wiesław Burzec, a najciekawsze jest to, że nie użyje tarcz PT. Podział na grupy oraz wybór sędziów nastąpi w dniu zawodów, każdy zainteresowany sędziowaniem proszony jest o zabranie timera. Hotel Twierdza przygotuje nam gorącą herbatę, a Tadeusz Noga obiecał grilla, będzie więc, co zjeść i wypić. Range Masterem zawodów jest Maciej Spychała – przypomnę, pomysłodawca zawodów WOŚP.

__________________________________________________

 

04.01.11 Zgodnie z obietnicą garść nowych informacji. Dyplom najbliższych naszych zawodów jest już gotowy, otrzymają go wszyscy uczestnicy. Dodatkowo wszystkie osoby, które wylicytują przygotowane na tę okazję przedmioty, otrzymają specjalne Serce Orkiestry połączone z tarczą ZSD, a fantów do licytacji codziennie przybywa. Otwarcie zawodów nastąpi strzałem z armatki, którą przywiezie Robert Wrona.

_____________________________________________________

03.01.11 Przed nami kolejna edycja zawodów związanych z akcją WOŚP, już w najbliższą niedzielę 9 stycznia, rozegramy  zawody o Puchar Wielkiego Serca. Organizatorem jest Związek Strzelectwa Dynamicznego wraz z Przyjaciółmi oraz hotel Twierdza w których imieniu zapraszamy wszystkich strzelców – IPSC, “powszechniaków” oraz innych sympatyków strzelectwa sportowego na godzinę 9.40 do Twierdzy. Startowe wynosi minimum 30 zł i jest wrzucane do Orkiestrowej Puszki, oczywiście będziemy wdzięczni za każdą większą kwotę startowego.

Do dyspozycji zawodników będzie 7 torów (około 90/100 strzałów), każdy uczestnik otrzyma specjalnie na te zawody przygotowany dyplom uczestnictwa, Maciek Spychała przygotowuje tor do strzelań precyzyjnych gdzie będzemy mogli sprawdzić swoją celność wraz z zawodnikami uprawiajacymi tę dyscyplinę na co dzień. Na zakończenie zawodów odbędzie się licytacja Pucharu Wielkiego Serca oraz innych związanych ze strzelectwem przedmiotów – szczegóły oraz zdjęcia niebawem na naszej stronie.

Zapraszamy wszystkich sympatyków sportów strzeleckich, zaproście swoich przyjaciół oraz znajomych, szykuje się dobra zabawa połączona ze szczytnym celem.

Naszych klubowiczów zapraszamy na zebranie klubowe, które odbędzie się we wtorek o 19.00 w firmie Andrzeja Polaka i Maćka Sołtysa, ul. Chodkiewicza 5 – postaramy się przygotować na zebranie plan szkoleniowy, który przeprowadzimy w zimie, zainteresowani proszeni są o zgłoszenie na @ klubowego.

Pozdrawiam Wszystkich w Nowym Roku niech będzie lepszy niż 2010
Robert Miklaszewski