incorsa2018

Oranizatorzy zawodów Incorsa 2018 zapraszają sędziów i vipów zarejestrowanych na prematch 13.04 na rejestrację pomiędzy 10 a 11. Podczas rejestracji podane zostaną adresy noclegów i harmonogram zawodów.

Koleżanki i Koledzy,

Z uwagi na prace dokumentacyjne, które będą prowadzone podaczas zawodów w formie reportażu prosimy osoby, które nie życzą sobie ujawniania wizerunku o zgłoszenie tego faktu do MD. Zaskoczyła nas ilość zgłoszeń chętnych do udziału w naszych kwietniowych zawodach INCORSA CUP i to zarówno po stronie samych strzelców jak i sędziów. Wszystkie przewidziane miejsca na tę imprezę zostały zarezerwowane przez naszych gości w ciągu 10 godzin, mimo ich ogłoszenia w porze nocnej w dniu 22.lutego. Dlatego organizatorzy w celu umożliwienia spotkania się w Drużbicach większej ilości sympatyków tej cieszącej się tradycyjnie już dużym zainteresowaniem imprezy i stworzenia Wam bardziej komfortowych warunków współzawodnictwa proponują Wam taki układ :

1. Uruchomimy rejestrator także na zawody w sobotę dnia 14 kwietnia czyniąc z tej imprezy zawody dwudniowe. Będzie dodatkowo 8 teamów w podziale na dwie tury czasowe po 4 teamy. Pierwsze 4 teamy rozpoczną zawody o godzinie 9:00 a kolejne 4 o godzinie 13:30. Decyzja ta wiąże sie jednak z przeniesieniem pre-matchu na piątek 13. kwietnia. Piątek jest dniem pracy, więc nie każdemu sędziemu, który aplikuje na aktualny termin ta zmiana będzie odpowiadać. Dlatego mamy kolejną propozycję.

2. Sędziowie, którzy aplikują na obecny termin, a nie mogą przyjechać z racji obowiązków służbowych na nowy termin pre-matchu w piątek, strzelali by w sobotę, a sędziowali w niedzielę. Ci natomiast z piątku strzelają w nowym terminie, a sędziują w sobotę. W ten sposób umożliwimy uzyskanie przez większą ilość sędziów punktów niezbędnych dla ich awansu w nowym systemie oceny przez NROI obowiązującym w tym roku.. Wydaje się nam to bardziej sprawiedliwe i czytelne niż arbitralne decyzje wyboru 20 sędziów przy ponad 60 aplikujących. Decyzja taka wiąże się jednak z kwestią ekonomiczną, która może rzutować na wynik finansowy zawodów. Dlatego RM dokona wyboru składu sędziowskiego, wg kryteriów kompetencji i potrzeb prawidłowego i bezpiecznego przebiegu zawodów, a reszcie sędziów zaproponuje pracę w systemie woluntariatu.

2.1. Sędzia niestrzelający otrzyma dietę wg. dotychczasowych zasad.

2.2. Sędzia strzelający z wyboru RM otrzymuje pełny pakiet przysługujących mu świadczeń.

2.3. Sędzia strzelający jako woluntariusz po akceptacji RM, płaci 50 % stawki podstawowej opłaty startowej przelewem, otrzymuje obiad, resztę kosztów uczestnictwa ponosi jednak sam.

3. Postawienie sprawy w ten sposób przez organizatorów wydaje się nam uczciwe.

3.1 Pracujesz – strzelasz – masz komunikat sędziowski – dzielisz się kosztami z organizatorem, nie obniżając standardu zawodów.

4. Ponieważ nie mamy jeszcze doświadczenia w organizacji tak dużych zawodów na strzelnicy w Drużbicach, a i pogoda o tej porze roku jest nieprzewidywalna, poprosimy 22 już zarejestrowanych strzelców na niedzielne zawody o przeniesienie się w ramach dokonanej rejestracji na sobotę. Te dwa teamy zostaną zlikwidowane ograniczając ich liczbę do 12. / 6 porannych i 6 popołudniowych /. Pozwoli nam to na zamknięcie zawodów ok. godz. 16:00 bez pośpiechu i nocnych Waszych powrotów do domów.

5. Sprawę samego przeniesienia po przekazaniu nam decyzji przez zainteresowanych załatwi biuro organizatora. Przepraszamy za zamieszanie, ale to są zawody dla Was organizowane i nie chcemy, aby refleks i przypadek decydował o tym czy ktoś ma przyjemność bycia z kolegami na takiej imprezie, czy mu się ją zabiera. Umasowienie ruchu strzeleckiego powoduje, pewne przewartościowania w dotychczasowym postrzeganiu tego typu zawodów i wydaje nam się, że sytuacja ta nie będzie dotyczyła tylko tych dedykowanych zawodów.

Chcąc utrzymać poziom organizacyjny tegorocznej edycji zawodów Incorsa CUP 2018 do którego przez ostatnie lata dążyliśmy, pomimo utraty strzelnicy w Zielonkach, z uwagi na przewlekłość prac remontowych obiektu w Starachowicach, zmuszeni jesteśmy na przeniesienie tej prestiżowej dla nas i środowiska strzelców IPSC imprezy do nowego obiektu położonego w gminie Drużbice k. Bełchatowa.
Nowo oddana strzelnica, położona centralnie u zbiegu autostrad A1, A2, S8, należąca do klubu Sigma Shooting, dająca możliwość budowy 9 torów powinna w tym roku pozwolić na zapewnienie Wam komfortu i warunków do jakich byliście przez lata przyzwyczajeni.
Mimo przychylności administratora obiektu w Starachowicach KS Świt i przyjaźni jaka w ostatnim okresie połączyła zarządy obu klubów, nie ma w chwili obecnej możliwości przeprowadzenia tam zawodów levelu III. Generalny remont znanej Wam z poprzednich edycji imprez Incorsa i Cracow Open strzelnicy, umożliwi prawdopodobnie jesienią tego roku, a na pewno już w niedalekiej przyszłości organizację zawodów na najwyższym poziomie.
Jesteśmy przekonani, że zapał klubu Sigma Shooting oraz nasze doświadczenie w organizacji największych imprez sportowych w kraju daje szansę na doskonałą zabawę i nowe doświadczenia całego środowiska IPSC.
Przepraszając za zmianę lokalizacji tegorocznej edycji INCORSY CUP na 3 miesiące przed jej rozpoczęciem, zapraszamy wszystkich, którzy przez lata nabyli sentyment do tej dedykowanej – jednej z najstarszych imprez w środowisku strzelców dynamicznych w Regionie – do Drużbic – nowego miejsca, nowego doświadczenia i nowej przygody.
Wspólnie z Sigmą Shooting postaramy się zapewnić Wam wszystkim, bezpieczne i na miarę możliwości komfortowe warunki, przeżycia tej jednodniowej imprezy, a sponsorzy Incorsa – Warszawa, Halinka Arms zadbają o atrakcyjne upominki i wspomnienia.
 
Zapraszamy serdecznie zarówno stałych, wieloletnich już sympatyków tej imprezy, jak i nowych strzelców zaczynających swoją przygodę w strzelectwie dynamicznym do Drużbic 14-15 kwietnia 2018. Zawodnicy z Polski będą weryfikowani w oparciu o aktualny rejestr strzelców IPSC Regionu POLSKA.

Oficjalne zaproszenie dostępne jest pod tym linkiem. Szczególowe informacje dotyczące przewozu broni dostępne są na stronie konsulatu.

Sponsorami zawodów Incorsa Cup 2018 jest firma Incorsa


logo_incorsa

Halinka-Arms.

ha-arms

oraz

wykrojniki

Po zawodach odbędzie się tombola podczas której do wygrania będą atrakcyjne nagrody oraz upominki. Główna nagroda zostanie rozlosowana spośród wszystkich uczestników zawodów.

Lokalizacja strzelnicy w Drużbicach:

druzbice-z-samolotudruzbice-mapka

Nazwa zawodów: Incorsa Cup 2018
Range Master: Wiesław Burzec
Match director: Adam Pikul, Łukasz Kowalski
Poziom: II
Miasto: Drużbice
Organizatorzy: ZSD Kraków i Sigma Shooting Drużbice
Pre-match: 13.04.2018 – 12:00
Main Match: 14.04.2018 – 09:00 dla I tury, 13:30 dla II tury; 15.04.2018 – 08:00 dla I tury, 12:30 dla II tury
Strzałów: 176
Liczba torów: 9
Klasy: Production, Standard, Open, Classic, Revolver
Kategorie: Junior, Lady, Senior, Super Senior
Termin rejestracji: 22.03.2018
Opłata startowa (PLN): 200 PLN do 22.03.2018, 300 PLN na miejscu
* Panie – 100 PLN (25 EUR)
* Juniorzy są zwolnieni z opłaty
Opłata startowa (EUR): 50
Kontakt: incorsa2018@zsdkrakow.pl
Strona WWW: http://www.zsdkrakow.pl/incorsa2018/

Prosimy sędziów o zgłaszanie chęci udziału w pre-matchu i w sędziowaniu zawodów na adres incorsa2018@zsdkrakow.pl
Weryfikacja zgłoszeń sędziów z Regionu IPSC PL będzie dokonywana w oparciu o aktualną listę NROI Polska.

Zapraszamy Zawodników do rejestracji.

Po rejestracji otrzymacie e-mail z linkiem potwierdzającym zgłoszenie oraz numerem startowym. W przypadku braku wiadomości prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. W przypadku problemów z rejestracją (brak potwierdzenia) prosimy o informację na maila incorsa2018@zsdkrakow.pl

Wpisowe płatne przelewem do 22.03.2018 r. (przedpłata): 200 PLN lub 50 EUR
lub
Wpisowe płatne w dniu zawodów: 300 PLN lub 70 EUR

Po 22.03.2017 nastąpi weryfikacja wpłat. Osoby, które nie dokonają do tego czasu opłaty zostaną przeniesione do squadu oczekującego, bez gwarancji utrzymania miejsca w squadzie pierwotnym.

Informujemy, że po 31 marca 2017 nie będzie możliwości zmiany squadu.

Wpisowe należy przelać na konto:

Związek Strzelectwa Dynamicznego
Pasternik 128
31-354 Kraków

Alior Bank
13 2490 0005 0000 4520 7881 1994 – dla przelewów z Polski
IBAN: PL 96 2490 0005 0000 4600 6872 5235 – dla przelewów spoza Polski
SWIFT/BIC: ALBPPLPW

W tytule przelewu należy podać „IC2018”, IMIĘ I NAZWISKO oraz NUMER STARTOWY otrzymany w e-mailu.